Prachtig resort vlakbij zee met restaurant en spa
De ligging van dit resort is meteen opvallend. Het bevindt zich in een groene omgeving met uitzicht op zee en, bij helder weer, zelfs tot aan het eiland Elba. Hier komen kust, heuvels en het landschap van de Maremma op een mooie manier samen. Het resort zelf bestaat uit een hoofdgebouw en een Borgo, wat zorgt voor een ruim en open geheel.
Ik leerde dit resort kennen tijdens een vakantiebeurs, waar het contact direct prettig en open was. Wat toen werd verteld over de sfeer, de faciliteiten en de manier van werken, blijkt ook in de praktijk te kloppen. Het is een verzorgde en comfortabele plek met veel mogelijkheden, waar je zowel heerlijk kunt ontspannen als actief bezig kunt zijn. Op ca. 200 meter ligt een klein dorp.
Langs het terrein loopt een doorgaande weg. Daardoor is het minder geschikt voor wie complete stilte zoekt, maar juist een goede keuze voor wie graag faciliteiten binnen handbereik heeft en een actieve vakantie wil combineren met ontspanning en strand.
Restaurant, golf, zwembad en wellness
De golfbaan is een belangrijk onderdeel van het resort. Het gaat om een 18-holes baan die mooi in het landschap is aangelegd, met olijfbomen, waterpartijen en op meerdere plekken uitzicht op zee. Zowel beginnende als ervaren golfers kunnen hier goed terecht. De baan biedt uitdaging, maar is tegelijk prettig speelbaar voor wie golf wil afwisselen met ontspanning.
Ook zonder interesse in golf is dit een fijne plek om te verblijven. De combinatie van de spa, het zwembad en de ligging nabij zee maakt het resort veelzijdig, zonder dat één onderdeel overheerst. Voor ultieme ontspanning is er een moderne spa met onder andere sauna’s, een stoombad en diverse wellnessfaciliteiten. Gebruik van de spa en de buitenzwembaden is mogelijk op basis van reservering en beschikbaarheid. De spa is elke dag geopend van 10.00 tot 20.00 uur en toegankelijk vanaf 16 jaar. Behandelingen en massages zijn tegen betaling bij te boeken.
Buiten is een prachtig zwembad, geopend in de zomermaanden, bestaande uit twee niveaus, een ondieper gedeelte met hydromassage en een zone voor kinderen. Vanaf de gazebo’s en ligbedden heb je prachtig uitzicht op Elba.
Ook op culinair gebied kun je in het resort goed terecht. Het restaurant is elke dag geopend voor lunch van 12.30 tot 14.30 uur en voor diner van 19.30 tot 21.30 uur. De keuken werkt met seizoensproducten en sluit goed aan bij de sfeer van het verblijf.
Voor koffie, drankje of aperitivo kun je in de bar terecht in de bar, die elke dag geopend is van 8.30 tot 19.30 uur. Hier zijn ook eenvoudige lunchgerechten verkrijgbaar zoals piadine en toast.
Strand en beachclub
Op 5 minuten rijden ligt een stijlvolle beachclub aan zee en is geopend van april tot september. Via het resort kun je er ligbedden en parasols reserveren. De beachclub heeft kleedhokjes, warme en koude douches, restaurant, bar en een parkeerplaats waar gasten gratis kunnen parkeren. Voor sportliefhebbers zijn er verschillende activiteiten op het strand en de zee beschikbaar.
De kamers
Het resort heeft circa 50 kamers die verdeeld zijn over het hoofdgebouw en het borgo. Voor wie centraal in het resort wil verblijven met alle faciliteiten bij de hand, zijn de kamers in het hoofdgebouw het meest geschikt. Wie de voorkeur geeft aan meer rust en privacy in een intieme sfeer, zijn de kamers in het borgo een goede keuze. Dezez kamers hebben uitzicht op het meertje bij de golfbaan en liggen op ca. 200 meter van het hoofdgebouw. Ze zijn via een overharde zandweg door de olijfgaarden bereikbaar.
De kamers zijn comfortabel en helder met lichte kleuren en hebben uitzicht op de golfbaan, de tuin of de zee. Ze beschikken allemaal over wifi, airconditioning, minibar, waterkoker, smart-tv en kluisje. De badkamers zijn voorzien van een douche en bidet. Deze resort is ook pet friendly en kleine/middelgrote honden zijn welkom. Een aantal kamers in het borgo hebben een privé tuin en, ondanks dat deze niet omheind is, ideaal voor wie met een hond reist.
Kortom
Een compleet en verzorgd retreat waar de combinatie van wellness, golf en zee centraal staat. Een heerijke plek om te verblijven, dankzij de goede faciliteiten en de nabijheid van het strand. Geen afgelegen stilteplek, maar een toegankelijke accommodatie waar comfort en service goed op orde zijn en waar je veel mogelijkheden hebt tijdens je verblijf.
Persoonlijk geselecteerd en bezocht door Margot De Kruif – My Italy
Waarom kiezen voor My Italy
Accommodaties
Voer je reisgegevens in om de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties te zien.
Faciliteiten
Prijzen & extra's
We werken met transparante prijzen: je betaalt altijd de officiële prijs van de agriturismo, zonder boekings- of verborgen kosten.
► Om de prijzen te zien, vul je je reisgegevens in via de kalender.
Voor je boekt, zie je precies wat wel en niet is inbegrepen in de huurprijs.
Extra's
|
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
|
Beddengoed |
Inclusief |
|
Handdoeken |
Inclusief |
|
Eindschoonmaak |
Inclusief |
|
Toeristenbelasting |
Niet inclusief |
|
Wifi |
Inclusief |
|
Airco |
Inclusief |
|
Verwarming |
Inclusief |
|
Extra bed |
€ 55 per dag Op aanvraag |
|
|
|
|
Babybed |
€ 15 per dag, kinderen tot en met 2 jaar Op aanvraag |
|
Kinderstoel |
Gratis, kinderen tot en met 2 jaar Op aanvraag |
|
Hond |
€ 20 per dag Op aanvraag |
Eten & drinken
|
Ontbijt |
Inclusief |
|
Restaurant |
Dagelijks geopend voor diner en ontbijt. Lchte lunch geserveerd in het golfhuis bar of restaurant (afhankelijk van het seizoen) |
Overig
|
Zwembad |
Geopend van van mei tot oktober. Data kunnen veranderen afhankelijk van de weersomstandigheden |
|
Minimum verblijf |
3 nachten
|
Kalender
Kaart 
Hieronder zie je de locatie van de agriturismo op de kaart.
- Dichtstbijzijnde dorp met winkels2 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant2 Km
Is dit jouw perfecte agriturismo?
Ik help je graag met al je specifieke vragen: van speelkameraadjes voor de kinderen, een laadpaal voor je auto tot de afstanden naar restaurants. Zo krijg je precies de informatie die je nodig hebt om te weten of deze agriturismo aan al jouw wensen voldoet. Dat is de persoonlijke service van My Italy.
Ontdek waarom Margot, oprichtster van My Italy en al 20 jaar in Italië, je eerlijk en betrouwbaar advies geeft.
My Italy. Kleinschalige accommodaties in de natuur, weg van de drukte ☀️️