Authentieke agriturismo met smaakvol ingerichte appartementen
Deze agriturismo stond al een tijdje op mijn wensenlijstje, maar het was er nog niet van gekomen om een afspraak te maken. Gelukkig antwoorde de eigenaresse positief op mijn verzoek of ik langs mocht komen voor een bezoek. Weliswaar op de laatste dag voor de wintersluiting, maar dat was geen probleem. Ik had tenminste een afspraak. Ik had dus hoge verwachtingen en gelukkig was de agriturismo in het echt minstens zo mooi als op de foto's. Mijn voorkeur gaat uit naar authentieke boerderijen met een modern interieur maar die van buiten in de oorspronkelijke stijl zijn gelaten. En deze agriturismo heeft dat perfect weten te combineren. De agriturismo is mooi landelijk en rustig gelegen in het hart van Toscane, tussen Volterra en Siena. Ze hebben prachtig uitzicht en het ligt op ongeveer 15 km van een leuk middeleeuws plaatsje.
Zwembad & diner
De agriturismo bestaat uit twee verbouwde landhuizen. Het landgoed is maar liefst 12 hectare groot, dus aan ruimte geen gebrek. In de ruime tuin zijn een zwembad, een speeltuintje en een gezamenlijke barbecue aanwezig. Bij voldoende belangstelling wordt in het hoogseizoen een aantal keer per week voor de gasten gekookt. Bij mooi weer wordt het diner op het terras geserveerd.
Appartementen
In totaal heeft de agriturismo zeven mooie appartementen verdeeld over twee landhuizen. Alle appartementen hebben een eigen terras en zijn voorzien van keuken met oven, wifi, en LCD TV. Een aantal appartementen is voorzien van een eigen wasmachine. Maar er is ook een gezamenlijke wasmachineaanwezig. Alleen het grootste appartement heeft een afwasmachine.
Kortom
Dit is een kindvriendelijke agriturismo met smaakvol ingerichte appartementen. De agriturismo is centraal en panoramisch gelegen in Toscane en is daarom een goede uitvalsbasis voor het bezoeken van bijvoorbeeld Siena, Volterra, San Gimignano en Florence. Ideaal voor liefhebbers van rust en natuur in een comfortabele omgeving!
Accommodaties
Voer uw reisgegevens in om de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties te zien.
Faciliteiten
Prijzen
Bij My Italy ben je altijd verzekerd van de officiële prijs van de agriturismo,
zonder boekingskosten uiteraard!
Voor prijzen 2025 controleer de kalender door de datum van uw verblijf in te voeren.
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief. Eén set per week |
Handdoeken |
Inclusief. Eén set per week |
Eindschoonmaak |
Inclusief |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
|
|
Verwarming |
Niet inclusief. Op basis van gebruik |
Extra bed |
150 euro per week. Op aanvraag |
Slaapbank |
25 euro voor 2 personen per dag (laagseizoen) 35 euro voor 2 personen per dag (tussenseizoen) 50 euro voor 2 personen per dag (hoogseizoen) |
Babybed |
Gratis. Op aanvraag |
Kinderstoel |
Gratis. Op aanvraag |
Hond |
50 euro per week. Op aanvraag |
|
|
|
|
Eten & drinken
Gezamenlijke |
Eén keer per week |
Overig
Zwembad |
Geopend van 24 april tot 11 oktober. Data kunnen veranderen afhankelijk van de weersomstandigheden |
Minimum verblijf |
3 of 4 nachten Appartement G en H altijd 7 nachten (van zaterdag tot zaterdag) |
Kalender
Kaart 
Hieronder ziet u de locatie van de agriturismo op de kaart.

- Dichtstbijzijnde dorp met winkels4 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant4 Km
Is dit jouw perfecte agriturismo?
Ik help je graag met al je specifieke vragen: van speelkameraadjes voor de kinderen, een laadpaal voor je auto tot de afstanden naar restaurants. Zo krijg je precies de informatie die je nodig hebt om te weten of deze agriturismo aan al jouw wensen voldoet. Dat is de persoonlijke service van My Italy.
Ontdek waarom Margot, oprichtster van My Italy en al 20 jaar in Italië, je eerlijk en betrouwbaar advies geeft.
My Italy. Alles voor een ontspannen vakantie in Italië ☀️️