Levendige agriturismo le Marche, met restaurant tussen de olijfgaarden
Ik bezocht deze agriturismo tijdens de olijfoogst en viel dus met mijn neus in de boter. Vol trots liet de eigenaar me zijn eigen olijfmolen zien waarna uiteraard de versgeperste olijfolie geproefd moest worden! In totaal heeft de agriturismo 26 hectare olijfgaard en dus zijn ze van oktober tot december druk in de weer met het plukken en persen van de olijven. Naast verschillende soorten olijfolie verbouwen ze graan, lavendel en hebben ze een grote moestuin. De groenten en het fruit worden gebruikt in het restaurant, maar ook gasten mogen het plukken. Van de lavendel maken ze een eigen cosmetica lijn.
De agriturismo is gelegen tussen de olijfgaarden en lavendel velden op enkele kilometers van het strand en de stad Ancona. Binnen 20 minuten bent u bij de prachtige zandstranden van de Parco del Conero.
Kamers
De agriturismo heeft 7 comfortabele en modern ingerichte kamers met prive badkamer, sateliet TV, Wifi, airco en een minibar. Buiten heeft elke kamer een eigen overdekt terrasje met relaxte zitzakken. De kamers aan de voorzijde van het gebouw hebben uitzicht vanaf hun terrasje. Op verzoek kunnen kamers met elkaar in verbinding worden gesteld, zodat deze geschikt zijn voor 4 personen.
Zwembad & Restaurant
Het kleine zwembad is naast de kamers gelegen en heeft een zonneterras met uitzicht over de agriturismo en de omliggende heuvels. De agriturismo heeft een winkeltje waar ze de eigen producten verkopen en een restaurant. Het restaurant, waar ook het ontbijt wordt geserveerd, is alle dagen open voor lunch en diner, behalve op woensdag. De pasta, het brood en de focaccia zijn huisgemaakt en er wordt gekookt met de groenten en het fruit uit de eigen moestuin. Op de dag dat ik de agriturismo bezocht (een nationale feestdag) zat het restaurant bomvol met locals die er kwamen lunchen. Altijd een goed teken! Op verzoek worden kookcursussen georganiseerd.
Kortom
Leuke en nog actieve agriturismo met comfortabele kamers, zwembad en restaurant. De kamers bevinden zich temidden van de olijfolie boerderij en dus beleef je er het echte boerenleven waar volop werkzaamheden op en rondom het terrein plaatsvinden. Centraal gelegen agriturismo om de mooie stranden en gezellige plaatsjes van de Marche te ontdekken.
Door Margot DeKruif
Accommodaties 
Faciliteiten
Vanwege Covid-19 zijn de faciliteiten bij de agriturismo mogelijk tijdelijk niet of in gewijzigde vorm beschikbaar!
Bekijk faciliteiten >>
Vanwege Covid-19 zijn de faciliteiten bij de agriturismo mogelijk tijdelijk niet of in gewijzigde vorm beschikbaar!
Prijzen
My Italy hanteert de officiële prijzen van de agriturismo en u betaalt géén reserveringskosten!
Prijzen 2021
Accommodatie | Seizoen I | Seizoen II | Seizoen III | Seizoen IV |
Kamer (2 personen) |
€ 85 | € 95 | € 115 | € 120 |
Appartement 9 (3 personen) |
€ 130 | € 150 | € 200 | € 250 |
Appartement 9 (4 personen) |
€ 150 | € 170 | € 200 | € 250 |
Suite 10-11-12 (2 personen) |
€ 90 | € 100 | € 125 | € 140 |
Appartement 13 (3 personen) |
€ 110 | € 130 | € 150 | € 210 |
Appartement 13 (4 personen) |
€ 120 | € 150 | € 180 | € 210 |
Prijzen zijn per nacht, inclusief ontbijt.
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief |
Handdoeken |
Inclusief |
Schoonmaak |
Inclusief |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
Airconditioning |
Inclusief |
Verwarming |
Inclusief |
Extra bed |
20 euro per nacht |
Slaapbank |
10 euro per nacht |
Babybed |
5 euro per nacht. Op aanvraag. |
|
|
Hond |
5 euro per nacht. Op aanvraag |
|
|
|
|
Eten & drinken
Ontbijt |
Inclusief |
Restaurant |
Elke dag geopend voor lunch en diner. |
Seizoen I
03/01 - 29/03
01/10 - 21/12
Seizoen II
30/03 - 13/06
13/09 - 30/09
Seizoen III
14/06 - 02/08
23/08 - 12/09
22/12 - 31/12
Seizoen IV
03/08 - 22/08
Kaart 

In de buurt
- Dichtstbijzijnde dorp met winkels4 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant0,1 Km